Zabiegi ginekologii plastycznej i laserowej szybkim i przyjemnym panaceum na wstydliwe bolączki Polek

Jeśli cierpisz z powodu nietypowej budowy warg sromowych lub łechtaczki, masz problem z osiąganiem przyjemności w pożyciu erotycznym spowodowany modyfikacjami lub uszkodzeniami widocznych na zewnątrz narządów płciowych albo, ze względów estetycznych, chcesz zmodyfikować kształt okolic intymnych – medycyna estetyczna ma dla Ciebie szereg propozycji, które w szybki sposób rozwiążą Twoje bolączki i wydatnie poprawią komfort funkcjonowania.

Aphrodite – dla kogo?

Jedną z ciekawszych możliwości ginekologii estetycznej jest użycie Aphrodite, czyli nieinwazyjnej techniki dopochwowej. Zabieg ze stosowaniem Aphrodite rekomendowany jest w przypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, jak też w wypadku innych nieprawidłowości. Aphrodite może być używany również w przypadku wielu innych problemów natury ginekologicznej – szczegóły przeprowadzanego leczenia i metody jego dostosowania do konkretnej sytuacji uzgadniane są w trakcie pierwszej wizyty u ginekologa.

Efekty zabiegu potrafią przerosnąć oczekiwania, ponieważ powoduje on powrót prawidłowego odczynu pochwy, zwiększa jej wilgotność, zwiększa odczuwanie satysfakcji seksualnej oraz redukuje problemy powiązane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Ogólna część leczenia jest w zasadzie niedokuczliwa i bardzo sprawna, Etap powrotu do normalnego funkcjonowania, względem tradycyjnych sposobów jest niezwykle króciutki, a brak komfortu z tym związany – nieduży.

Polecane:

Ginekolog Estetyczny Wrocław

Jak wygląda zabieg?

Cały zabieg trwa nie więcej niż 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Bazuje on na wprowadzeniu do pochwy pasma specjalnego lasera, jaki wywołuje obkurczenie i stymulację kolagenu. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i usztywnienie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a co za tym idzie – przywraca normalne działanie naszego układu moczowego.
Rezultatem może być odzyskanie komfortu funkcjonowania jak również psychicznej stabilności, a także pewności siebie.
Bezpośrednio po leczeniu możliwy jest bezzwłoczny powrót do codziennych czynności.

Trapi Cię kłopot z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie objawy jak suchość pochwy, jej zapalenie, ból w czasie uprawiania seksu, swędzenie lub pieczenie? Jesteś w trakcie menopauzy i zauważasz coraz większe kłopoty w czerpaniu satysfakcji w stosunkach intymnych? Chcesz poprawić estetykę warg sromowych? Masz kłopot z tolerowaniem wyglądu Twoich okolic intymnych? Jeśli tak to przemyśl zabieg Aphrodite, który w 15 minut potrafi wyeliminować Twoje bolączki, jakie dotychczas jawiły się jako nierozwiązywalne.

Inne wpisy: